Aktualności

"Śląska jesień ze zdrowiem" w Agorze

16.10.2023

11 października 2023 roku po raz kolejny została zorganizowana cykliczna akcja "Śląska  jesień ze zdrowiem" w Agorze - Bytom.

Partnerem akcji od lat jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta, którzy mogli skorzystać między innymi z bezpłatnych badań profilaktycznych wykonywanych przez pracowników szpitala. W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli dostęp do porad fizjoterapeutycznych, laseroterapii, ultradźwięków, pistoletu do masażu, pomiaru ciśnienia tętniczego i saturacji.

Należy podkreślić, że wydarzenie organizowane jest zawsze w Miesiącu Świadomości Raka Piersi, czyli Różowym Październiku. W związku z tym faktem odwiedzający mogli również podczas tegorocznej akcji zdobywać wiedzę na temat czujności onkologicznej i profilaktyki nowotworowej. Na znak solidarności z osobami chorymi na nowotwory i ich rodzinami na koniec odbył się happening, podczas którego do nieba zostały wypuszczone różowe balony. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Kontakt

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu
Al. Legionów 10, 41-902 Bytom